DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ)

+5
Shegy
ugraugra
SanDiego
Valerius
Fenixp
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ) - Stránka 2 Empty Re: Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ)

Příspěvek  SanDiego Thu May 27, 2010 7:02 pm

Zabahněné. Abych dále nerozvíjel offtopic viz můj průvodce po jeskyních.
SanDiego
SanDiego
král trpaslíků
král trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 21. 05. 10
Age : 34
Location : http://hardmed.blogspot.com

http://salisaad.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ) - Stránka 2 Empty Re: Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ)

Příspěvek  Shegy Thu May 27, 2010 9:48 pm

No áno, ale aby to nebolo príliš srandovné. A aby si nováčik užil aj trochu hry pri povrchu.

Shegy
zkušený trpaslík
zkušený trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 23. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ) - Stránka 2 Empty Re: Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ)

Příspěvek  Fenixp Thu May 27, 2010 10:56 pm

Fajn, pořeším to následovně. Podle tutoriálů jsem rozehrál novou hru DF, tedy, novou verzi. A teď ji zkusím hrát tak, jak jsem se to naučil a budu modifikovat návod podle zážitků.
Fenixp
Fenixp
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 05. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ) - Stránka 2 Empty Re: Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ)

Příspěvek  Astarti Sat Jun 05, 2010 3:25 pm

Dobre preložený návod. Fakt mi veľa pomohol

Astarti
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 05. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ) - Stránka 2 Empty Re: Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ)

Příspěvek  Fenixp Sat Jun 05, 2010 9:53 pm

Astarti napsal:Dobre preložený návod. Fakt mi veľa pomohol

Ok, kvůli tobě dopřekládám druhou část, protože ta je taky relativně platná Very Happy Škoda, že jsem uprostřed zkouškového a nemůžu moc dokončovat modifikovanou verzi návodů...
Fenixp
Fenixp
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 05. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ) - Stránka 2 Empty Re: Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ)

Příspěvek  Arkande Sun Jun 20, 2010 12:58 am

Ahoj nechci být drzý ale zobrazuje se mi pouze první část návodu(Tutorialu) u zbytku je -vyhrazeno- to je opravdu výbornej forek. Evil or Very Mad

Arkande
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 19. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ) - Stránka 2 Empty Re: Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ)

Příspěvek  Fenixp Sun Jun 20, 2010 1:05 am

Arkande napsal:Ahoj nechci být drzý ale zobrazuje se mi pouze první část návodu(Tutorialu) u zbytku je -vyhrazeno- to je opravdu výbornej forek. Evil or Very Mad

Vyhrazeno tam je zejména protože jsem ty části ještě nepřeložil - teda, druhou část mám přeloženou celou, ale ještě se mi nechce uploadovat a jelikož mám jednak celkem dost práce a jednak mě Dwarf Fortress přestal bavit (překládal jsem během toho, co jsem se hru sám učil) tak druhou část asi eventuelně uploadnu a ta nakonec i stačí k nakopnutí do hry, ale víc se ode mě asi čekat nedá
Fenixp
Fenixp
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 05. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ) - Stránka 2 Empty Re: Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ)

Příspěvek  Arkande Sun Jun 20, 2010 9:43 pm

Bylo by príma kdybys to sem uploadnul protože je to super hra jen je dost hardcore Very Happy

Arkande
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 19. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ) - Stránka 2 Empty Re: Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ)

Příspěvek  eraniel Thu Aug 12, 2010 8:02 pm

Mám otázku ohledně těch schodů, proč je tam to mezipatro s obousměrným schodištěm. Není to zbytečné? Nebo se dají místnosti podkopat zespodu, a proto je nutné mezipatro?

eraniel
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 06. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ) - Stránka 2 Empty Re: Návod pro úplné nováčky na Dwarf Fortress! (CZ)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru