DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nefunkční kompas/mapa

4 posters

Goto down

Nefunkční kompas/mapa Empty Nefunkční kompas/mapa

Příspěvek  leviathan Tue May 31, 2011 1:54 pm

Ahoj, potřeboval bych poradit, updatoval jsem na poslední verzi 1.6.5 a poprvé se pokusil si vytvořit kompas abych si mohl udělat mapu, ale už při výrobě kompasu jsem narazil, kompas se vytvoří, ale není a něm aktivní střelka a s tím souvisí i nemožnost vytvoření mapy, ta se mi s takto vytvořeným kompasem ani sestavená neobjeví. Zkoušel jsem to i ve web browseru přímo ze stránek minecraft.net a je to stejné, hraju na Ubuntu 10.10
díky za rady a pomoc

leviathan
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 27. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Nefunkční kompas/mapa Empty Re: .....

Příspěvek  ddoommiinnii100 Wed Apr 11, 2012 9:22 am

Zkus reinstalovat MC. Pokud i tak nepůjde, tak stáhni všechny nejnovější patche a pokud to i tak nepůjde, tak nevím jak ti pomoci.

PS: Já občas zas mívám problém s tím, že na mapě se mi neukazuje šipka mé postavy, takže vlastně nevím, kam pak jdu či letím (pokud hraju creative) Very Happy


ddoommiinnii100
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Nefunkční kompas/mapa Empty Maják jako já

Příspěvek  elikaa Fri Apr 13, 2012 11:40 am


elikaa
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nefunkční kompas/mapa Empty Re: Nefunkční kompas/mapa

Příspěvek  Valerius Sun Apr 15, 2012 8:44 am

leviathan napsal:Ahoj, potřeboval bych poradit, updatoval jsem na poslední verzi 1.6.5 a poprvé se pokusil si vytvořit kompas abych si mohl udělat mapu, ale už při výrobě kompasu jsem narazil, kompas se vytvoří, ale není a něm aktivní střelka a s tím souvisí i nemožnost vytvoření mapy, ta se mi s takto vytvořeným kompasem ani sestavená neobjeví. Zkoušel jsem to i ve web browseru přímo ze stránek minecraft.net a je to stejné, hraju na Ubuntu 10.10
díky za rady a pomoc

Napouzivas nejakej zastaralej grafickej balicek? Nejsem zadnej znalec, ale treba by to mohlo bejt tim.
Valerius
Valerius
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 242
Join date : 20. 05. 10
Age : 39

http://www.3dgrafik.kvalitne.cz

Návrat nahoru Goto down

Nefunkční kompas/mapa Empty Re: Nefunkční kompas/mapa

Příspěvek  PetraLebova Tue Dec 09, 2014 12:52 pm

leviathan napsal:Ahoj, potřeboval bych poradit, updatoval jsem na poslední verzi 1.6.5 a poprvé se pokusil si vytvořit kompas abych si mohl udělat mapu, ale už při výrobě kompasu jsem narazil, kompas se vytvoří, ale není a něm aktivní střelka a s tím souvisí i nemožnost vytvoření mapy, ta se Opatchuj si hrumi s takto vytvořeným kompasem ani sestavená neobjeví. Zkoušel jsem to i ve web browseru přímo ze stránek minecraft.net a je to stejné, hraju na Ubuntu 10.10
díky za rady a pomoc

PetraLebova
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 12. 14

http://cina.yin.cz/historie/vynalezy/kompas/

Návrat nahoru Goto down

Nefunkční kompas/mapa Empty Re: Nefunkční kompas/mapa

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru