DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

otravní nobles, příliš mnoho nepoužitelných trpů...

Goto down

otravní nobles, příliš mnoho nepoužitelných trpů... Empty otravní nobles, příliš mnoho nepoužitelných trpů...

Příspěvek  VLKcz Thu Jul 04, 2013 5:44 am

Ahoj.
Také vás občas trápí dementní šlechtic, nebo mayor s absurními požadavky? Máte v pevnosti příliš mnoho darmožroutů a darmošlapů?
Mě to teda, někdy, opravdu hodně s**e. Už mě nebavilo pořád dokola stavět složitá zařízení pro popravu a přemýšlet jak eliminovat potížisty. 
V zoufalosti jsem přemýšlel jak toto jednoduše a efektivně vyřešit jednou provždy, a ještě z toho mít užitek. Jako člověku se mi to extrémně příčí, ale jako božský vládce trpaslíků jsem v sedmém nebi. Very Happy king Twisted Evil 

I když to není zrovna humání, stačil mi k tomu drobný zásah do creature_standard.txt

"creature_standard

[OBJECT:CREATURE]

[CREATURE:DWARF]
[DESCRIPTION:A short, sturdy creature fond of drink and industry.]
[NAME:dwarf:dwarves:dwarven]
[CASTE_NAME:dwarf:dwarves:dwarven]
[CREATURE_TILE:1][COLOR:7:0:0]
[CREATURE_SOLDIER_TILE:2]

[COMMON_DOMESTIC]
[INTELLIGENT]
[PET]
[TRANCES]
[BENIGN]
[CANOPENDOORS]
[PREFSTRING:beards]
        ......"
a rázem lze problémové šlechtice lehce poslat do masokombinátu. Možná by stačilo je "[PET]", nezkoušel jsem. Je to hrozné, ale my nejsme trpaslíci a nelze soudit jejich zvyky. Navíc takto lze využít i zelený, kteří se rozbijou o vaši obranu. Nebo hippies kupce, kteří, alespoň podle mě, nosí jen nepoužitelné kraviny. Adios hladomor!
Jedinou nevýhodou se mi zdá následný bordel v menu zviřátek.

VLKcz
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 18. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru