DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minecraftia.cz hledá členy týmu!

Goto down

Minecraftia.cz hledá členy týmu! Empty Minecraftia.cz hledá členy týmu!

Příspěvek  4Forse) Tue May 21, 2013 2:54 pm

Minecraftia.cz hledá členy týmu! Logo
Hledáme posily do svého mladého týmu projektu "Minecraftia.cz".

Koho hledáme?
  • Překladatele - EN->CZ->EN, EN->SK->EN
  • Programátory Java - pro drobné úpravy například minecraft.jar (class editorem) a jiných věcí, tvorba/úprava pluginů pro nové itemy z módů
  • ModPack developery - 1-2 pomocníci, kteří by hlídali verze módů, aktualizovali módy v launcheru a serveru, pracovali na vylepšení Modpacku
  • Stavitele - Chceme kreativní stavitele, jelikož pomocníky, kteří staví podle úkolů, najdeme vždy. Máme již v týmu hlavního stavitele, který má na starosti celý koncept mapy (již je postavená), stavitel by s nim konzultoval změny a prováděl je sám bez dohledu a "chůvy"
  • Plugináře - spolehlivý a zkušený člověk, který by spravoval pluginy (nemáme jich hodně, pouze základní, avšak používáme MySQL, proto je údržba o něco složitější, ale žádná dřina, úkolem je zajistit běžný bezproblémový chod)
  • Moderátory serveru - Požadujeme spolehlivost, dohlížení na bezproblémový chod serveru ingame, ochotu poradit a pomoct
  • Technika - úkolem je dohlížet na chod serveru přes webové rozhraní, v případě neočekávaného pádu serveru ho zapnout/restartovat, technik by měl mít zkušenosti s pluginy, všeobecně bukkit serverem a také Forge.

Požadujeme:
  • Věk nad 16 let
  • Dostatek času
  • Ochotu se podílet na novém projektu a rozvíjet ho
  • Psaní bez chyb a spisovně (na diakritice nezáleží)
  • Spolehlivost a schopnost logicky přemýšlet v různých situacích
  • Schopnost přijímat správná řešení v situacích, kdy není čas na dlouhé přemýšlení
  • Možnost komunikace v hlasovém hovoru (mikrofón)
  • Koupený Minecraft

Nabízíme:
  • Mladý kolektiv
  • Přednost kvalitě před kvantitou, upřednostňujeme kvalitní server než-li 100 plných slotů a nepořádek na serveru
  • Nové zkušenosti a poznatky
  • Server pouze pro hráče s koupenou hrou
  • Vlastní launcher a modpack
  • Odměny za dobrou práci
  • Skvěle strávený čas na serveru bez stresu a nervů
  • Různé akce

Zájemci
  • Můžete mi napsat do soukromé zprávy
  • Můžete mi napsat na skype: skype.4webmaster.cz
  • Jsem dokonce na ICQ: 584374014 (pokud se neozvu, pište jinam)
  • Nebo mi napište email: admin(at)4webmaster.cz


Naposledy upravil Valerius dne Tue May 21, 2013 9:12 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : presunuto)

4Forse)
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru