DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pavouci na strope

Goto down

Pavouci na strope Empty Pavouci na strope

Příspěvek  Dujda Mon Apr 30, 2012 4:23 pm

Hola lidičky mám takoví problém udělal sem si XP farmu z jedovatých pavouků a oni mě skáčou na strop a tam se drží moje XP farma funguje ale jenom třeba 10 až 20 min pak se na stropě zasekne dost pavouku na to aby spawner přestal spawnovat a mam po expoch neměl by někdo z vás efektivní radu ?

Prošel sem už několik videjí vyzkoušel sem kde co sem píšu protože už si fakt nevím rady jak moji XP farmu zefektivnit.

Díky moc za odpověd Smile Smile

Dujda
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pavouci na strope Empty Re: Pavouci na strope

Příspěvek  Rendorf Mon Apr 30, 2012 9:56 pm

Jen tak mimochodem, k čemu jsou ty expy dobrý ?

Rendorf
rádce trpaslíků
rádce trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 04. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Pavouci na strope Empty RE: expy

Příspěvek  Dujda Tue May 01, 2012 9:04 am

Enchy??? ....

minecraftwiki.net/wiki/Enchant

když máš třeba na pickaxe enchant fortune tak to je šance na multi-loot.¨

Podle mě se hodi.

Dujda
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pavouci na strope Empty Re: Pavouci na strope

Příspěvek  Rendorf Thu May 10, 2012 3:39 pm

Dujda napsal:Enchy??? ....
Jo, dík. O tom jsem nějakou zmínku našel (ale na tu tvoji stránku sem se předtím nějak nedoklikal Smile

Druhá věc pak je to, že jsem ty enchanty nějak nepobral (věci mi obyčejně stačili takový, jaký jsem je vyrobi), budu asi muset víc studovat Smile

A k té pavoučí farmě - nejsou ti pavouci moc nebezpeční na trénink ? - dokážou totiž prolézat otvorem i 1x1 (většina ostatních potřebuje 2 na výšku).

A ještě jeden dotaz: Kde a jak se dá sehnat spawn mobů ? Nebo jsi jen našel dungeon se spawnem a pod ním jsi vybudoval tu farmu ? Tohle jsem z těch videjí na XP farmu nejak nepochytil.

Rendorf
rádce trpaslíků
rádce trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 04. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Pavouci na strope Empty Re: Pavouci na strope

Příspěvek  Dujda Thu May 10, 2012 6:18 pm

No tak pavouci jsou v pohodě na farmu ale lepsi jsou blazove protože davaji vic XP(ale také je potřeba o hodně víc surovin např slim ball což je v survivalu taky trochu problém sehnat) a nejsou nebezpecni kdyz se farma správne postaví .

A ano našel sem spawner , osvetlil, obestavil , 10x upravil a expil Very Happy . Dobré je postavit neco aj ze skla aby bylo videt jak si pavouci vedou.

Dujda
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pavouci na strope Empty Re: Pavouci na strope

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru