DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hledají se stavitelé a plugin master.

Goto down

Hledají se stavitelé a plugin master. Empty Hledají se stavitelé a plugin master.

Příspěvek  ddoommiinnii100 Tue Apr 10, 2012 6:21 pm

Zdravím Vás všechny,

chtěl jsem se Vás poptat, protože budu rozjíždět server a zároveň i stránku. Bude to mezinárodní, multiherní portál, na kterém budou dedikované servery na hraní. Jedním z nich bude i MC server. Jen pro vaše info, abyste věděli, jak to s těmi stránkami myslím, tak asi takto: gamesites.cz

Server budu mít ze začátku vedený přes svojí iP adresu (takže neplacený), ale v pozdější fázi ho chci mít už 24/7. Protože PC doma nemůžu a ani nechci mít puštěné furt.

Hlavní téma: Teď bych rád přešel k tomu, na co se odkazuji v předmětu. Hledám nadané a kreativní hráče, kteří by mi pomohli utvářet svět mého serveru. Mělo by Vám být více jak 15 let (15+) a měli byste alespoň trochu ovládat anglický jazyk, jelikož můj server bude mezinárodní. Pokud budete souhlasit, tak bych rád viděl vaše postavené stavby a to formou zaslání vašich fotek na můj skype: ddoommiinnii

Pošlete mi nejméně 5 fotek toho, co jste postavili, popřípadě popisek toho, co to má, či mělo býti a do předmětu e-mailu uveďte "Minecraft" Very Happy

A jako poslední věc, sháním člověka, který to umí dobře s pluginama a mohl bych mu to tak svěřit.

ddoommiinnii100
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru