DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Captain of the Guard

3 posters

Goto down

Captain of the Guard Empty Captain of the Guard

Příspěvek  Daenrys Mon Aug 08, 2011 11:19 am

Dobrý den... Udělal jsem si Captain of the Guard s jednoho trpa, který má na to podle mne předpoklady.. Udělal jsem mu pěkný byt podle jeho požadavků a ze železa vyrobil meč, štít a část zbroje... Mám otázky:
1) Přidělil jsem mu válečné čokly co jsou v Kennelu ale oni ne a ne za ním jít. Myslel jsem že s ním budou patrolovat.... Je to normální, že po přidělení zůstávají v kotcích? :-)
2) Jak mu přidělím zbroj a zbraně? Stojan na zbroj už má a na zbraně už má... Ale jak mu dodat zbraně to fakt nevím...

Daenrys
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Captain of the Guard Empty Re: Captain of the Guard

Příspěvek  Omnius Tue Aug 09, 2011 8:35 pm

Nejsou ti psi uvázaní nebo nemají zablokovanou cestu? Normálně by měli být pořád s ním.

Zbraně by mělo být možné přiřazovat v military menu, ale dlouho jsem DW nehrál, takže nemohu radit více. Každopádně musí být v armádě abys mu to mohl přiřadit. Podstavec na zbroj a zbraně na přiřazování nemá vliv. Je jen na okrasu.
Omnius
Omnius
rádce trpaslíků
rádce trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 27. 05. 10
Location : Věž Zmaru

http://fabulator.cz

Návrat nahoru Goto down

Captain of the Guard Empty Re: Captain of the Guard

Příspěvek  Peasy Wed Aug 10, 2011 9:22 am

Ahoj,

Válečná zvířata doprovázejí majitele asi jenom když trpaslíkovi dáš nějaký přímý rozkaz tj. station nebo kill order, protože se mi běžně stává že medvěd pobíhá v jídelně, zatímco trpaslík trénuje. Ale když dám station order při přepadení nebo obléhání tak je medvěd na místě skoro dřív než trpaslík. Takže zkus tvýho kapitána někam poslat a uvidíš jestli se psi rozběhnou za ním.


Zbraně jdou přidělit v military menu (m) pak zmáčkneš písmenko "e" (equip), vybereš trpa a nahoře máš vypsaný menu zbraně se přidělují písmenkem "W" (velké w),

Peasy
rádce trpaslíků
rádce trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 03. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Captain of the Guard Empty Re: Captain of the Guard

Příspěvek  Daenrys Thu Aug 11, 2011 8:55 pm

Díky moc... Koukám že to už se řádí do sekce Military... Měl jsem pocit že Captain/Sheriff udržuje jen pořádek... Military bude na delší dobu ale tam poslouží wiki cheers

Daenrys
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Captain of the Guard Empty Re: Captain of the Guard

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru