DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

problem se serverem

3 posters

Goto down

problem se serverem Empty problem se serverem

Příspěvek  ravartso Sun Dec 19, 2010 10:08 pm

zdravim potreboval bych poradit ohledne zalozeni vlastniho serveru na minecraft....chtel jsem si s jednim kamosem zahrat minecraft pres net a tak kamos zalozil server jenze se mu to lagovalo z duvodu slabeho kompu tak jsme chteli zkusit ze by server jel na mem pc.....no a ten problem je ten ze vzdycky kdyz se kamos na ten muj server pripoji tak mi spadne internet....jestli ste se s timhle potkali nebo vite jak to opravit tak poradte pls

ravartso
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 18. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

problem se serverem Empty Re: problem se serverem

Příspěvek  Metiu Mon Dec 20, 2010 9:59 pm

Máš nejnovější verzy?


Pokud sleduješ dění okolo minecraftu tak víš, že s vydíním bety přibyla hromada novejch bugů, ale nemusíš se strachovat do prázdnin budou opravený.
Metiu
Metiu
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 21. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

problem se serverem Empty Re: problem se serverem

Příspěvek  ravartso Tue Dec 21, 2010 9:50 pm

ne zkousel jsem to jeste na alfe ale ten server jsem zkusil jeste pres hamachi to uz mi net neshodilo jenze zase kdyz se kamos pripoji tak ho to po 5-10 sec vyhodi a v logu mi to napise [INFO] Player lost connection: disconnect.overflow

ravartso
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 18. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

problem se serverem Empty Re: problem se serverem

Příspěvek  Metiu Tue Dec 21, 2010 10:54 pm

napiš na iCQ 303291023 často hráváme u nás.
Metiu
Metiu
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 21. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

problem se serverem Empty Re: .....

Příspěvek  ddoommiinnii100 Wed Apr 11, 2012 9:12 am

Zkus jít do nastavení svého routeru a tam změnit tok informací na maximum. Tvůj router ti to blokuje. Napiš si do vyhledavače "what is my ip" , číselný údaj zkopíruj do vyhledavače a to tě hodí na nastavení tvého routeru. Pokud máš internet od nějaké společnosti, jako je O2, T-mobile nebo UPC, tak by login měl být "admin" a heslo "blank" (pak si heslo můžeš změnit na to, na které chceš). Pokud máš však internet od známého, tak heslo do svého routeru budeš muset zjistit od něj. Až se do toho nastavení dostaneš, tak tam bude potřeba udělat pár věcí, a to, zvýšit ten tok přenesených dat, aby pokud budeš mít server, tak to nepadalo, když se na něj někdo připojí a odblokovat veřejnou iP a pokud se nebojíš, tak i zrušit Firewall, který často tyto věci blokuje Wink

ddoommiinnii100
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

problem se serverem Empty Re: problem se serverem

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru