DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minecraft 1.2.6

4 posters

Goto down

Minecraft 1.2.6 Empty Minecraft 1.2.6

Příspěvek  Metiu Sat Dec 11, 2010 2:08 pm

Zde je odkaz na nejnovější verzy Minecraftu

EDIT: 14.12 13:33
[Warez sem nepatří]
Metiu
Metiu
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 21. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Minecraft 1.2.6 Empty warez pfff

Příspěvek  Pulec Tue Dec 14, 2010 2:27 pm

Opravdu si myslíš že si Minecraft zaslouží warez? Myslím že všechen warez u Indie her je hnusnej humus. 10 Eur není tolik. Na majncraft.cz je nyní možnost si hru zkusit s legálním půjčeným účtem.

Dwarf Fortress je zdarma a jeho autor žije z peněž co mu dobrovolně posílají hráči. U Minecraftu je zdarma pouze mod classic. Vyvýjená alpha je za celkem malou cenu srovnatelnou s jednoduššími indie hrami viditelné na Steamu nebo Desuře nebo jednotlivých prodejích. Mojang (Notchova společnost) už má ze skoro 750-ti tisíc prodejí určitě slušné peníze a ješte zvyšují cenu, ale alespoň se za to plně věnují hře a můžeme očekávat kvalitní hru až bude hotová.

Kdo mervomoci warez chce určitě si ho umí najít.
Pulec
Pulec
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 15. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Minecraft 1.2.6 Empty Re: Minecraft 1.2.6

Příspěvek  Metiu Tue Dec 14, 2010 5:21 pm

Kdybych měl možnost tak si to koupim, ale jelikož nevlastním kreditku tak mě nic jinýho nezbejvá... Surprised

A nikde jsem tu nečetl že se tu warez nemůže vkládat...
Metiu
Metiu
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 21. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Minecraft 1.2.6 Empty Re: Minecraft 1.2.6

Příspěvek  Pulec Tue Dec 14, 2010 5:24 pm

Metiu napsal:Kdybych měl možnost tak si to koupim, ale jelikož nevlastním kreditku tak mě nic jinýho nezbejvá... Surprised

A nikde jsem tu nečetl že se tu warez nemůže vkládat...

O pravidlech o warezu sem taky nikde nečetl, ale stejně myslím že tu nemá co delat. Smile
Na stránkách nabízím zaplacení, stačilo by se nějak domluvit, paypal ma kupa lidí a těch 10 euro je kolem 257kč a za pár kliknutí si 50kc navíc učtovat nebudu.

Jinak proti ozkoušení předem i přes warez nic nemám, nejvíc to platí u mega komerčních games. Ale pořád platí: If you like the game, Buy it!!!
Pulec
Pulec
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 15. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Minecraft 1.2.6 Empty Re: Minecraft 1.2.6

Příspěvek  HopXXII Tue Jan 10, 2012 3:39 pm

njn ale €20 Eur už je dost

HopXXII
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Minecraft 1.2.6 Empty ano/ne???

Příspěvek  eliorl Fri Apr 13, 2012 6:55 pm

Ahoj, tak každý na to máme jiný názor. Napřiklad pro mne, jsem nezletilá, tudíž nemám (a ani nemůžu mít) žádné příjmy a ani kreditku, je jedinou možností stáhnout si minecraft jedině z internetu, moji rodiče jsou v mé výchově dost autokratičtí a na počítačovou hru by mi opravdu nepřispěli, protože to nepovažují za důležité, ani nijak prospěšné.

eliorl
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Minecraft 1.2.6 Empty Re: Minecraft 1.2.6

Příspěvek  Valerius Sun Apr 15, 2012 8:39 am

Ano, warez by se tu nemusel resit. Pokud o nej mate zajem, pouzijte google, torrenty atp.
Valerius
Valerius
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 242
Join date : 20. 05. 10
Age : 39

http://www.3dgrafik.kvalitne.cz

Návrat nahoru Goto down

Minecraft 1.2.6 Empty Re: Minecraft 1.2.6

Příspěvek  SanDiego Wed May 23, 2012 9:36 pm

eliorl napsal:Ahoj, tak každý na to máme jiný názor. Napřiklad pro mne, jsem nezletilá, tudíž nemám (a ani nemůžu mít) žádné příjmy a ani kreditku, je jedinou možností stáhnout si minecraft jedině z internetu, moji rodiče jsou v mé výchově dost autokratičtí a na počítačovou hru by mi opravdu nepřispěli, protože to nepovažují za důležité, ani nijak prospěšné.
Omlouvám se za nekro, ale tohle mi nedalo. Na brigády můžeš chodit již od 15 let a od toho samého věku můžeš mít i kreditku (a bankovní konto dokonce ještě dříve). Takže, konec výmluv a začít se snažit.
SanDiego
SanDiego
král trpaslíků
král trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 21. 05. 10
Age : 34
Location : http://hardmed.blogspot.com

http://salisaad.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Minecraft 1.2.6 Empty Re: Minecraft 1.2.6

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru