DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DF - RPGame

+3
Chrono741
njssdfu
SirArag
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Jakým způsobem byste raději hráli?

DF - RPGame - Stránka 2 I_vote_lcap0%DF - RPGame - Stránka 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
DF - RPGame - Stránka 2 I_vote_lcap33%DF - RPGame - Stránka 2 I_vote_rcap 33% 
[ 2 ]
DF - RPGame - Stránka 2 I_vote_lcap17%DF - RPGame - Stránka 2 I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
DF - RPGame - Stránka 2 I_vote_lcap50%DF - RPGame - Stránka 2 I_vote_rcap 50% 
[ 3 ]
DF - RPGame - Stránka 2 I_vote_lcap0%DF - RPGame - Stránka 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkem hlasů : 6
 
 

DF - RPGame - Stránka 2 Empty Re: DF - RPGame

Příspěvek  Valerius Mon Jul 18, 2011 7:09 am

SirArag napsal:Po dlouhé době projíždím některé ze starších příspěvků.
Je škoda, že to tady tak zapadlo. Byla by to rozhodně zajímavá hra. Bohužel česká komunita okolo DF není moc silná (a pokud je tak se nezdržuje na tomto fóru), aby něco takového udržela.
No nic, kdyby někdo chtěl pokračovat tak mi napište zprávu, odepište sem do fóra nebo si někde na mě vyhrabejte kontakt Wink
Stále sem ještě občas zajdu.

Myslim ze komunita je spis opravdu mala, pri googleni jsem na jine velke ceske forum nenarazil.
Valerius
Valerius
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 242
Join date : 20. 05. 10
Age : 39

http://www.3dgrafik.kvalitne.cz

Návrat nahoru Goto down

DF - RPGame - Stránka 2 Empty Re: DF - RPGame

Příspěvek  SirArag Wed Jul 20, 2011 4:59 pm

Kdyby sem alespoň ti lidi co to hrajou občas zašli. Podívat se co je nového, podělit se o zážitky a nebo tak něco. Většina lidí se ale ukáže jen když chce pomoct a pak se už nikdy neukážou (a někdy si ani nepřečtou co jim kdo odepsal). Plánoval jsem založit velké fórum okolo všemožných nezávislých her (hlavní zaměření DF, Minecraft, Terraria, Wesnoth a Project Zomboid - ty jsou si vcelku podobné stylem vydávání verzí i dobrou znovuhratelností), ale kromě minecraftu jsou všechny ostatní komunity v Česku a na Slovensku opravdu mizerné.
Možná by stálo za to se domluvit s Pulcem a založit pod Majncraftem i něco o Zomboidu Terrarii nebo Wesnothu (nebo jiných nezávislých hrách, které staví hlavně na komunitě).
SirArag
SirArag
trpasličí mudrc
trpasličí mudrc

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 23. 05. 10
Age : 31
Location : Zlín

Návrat nahoru Goto down

DF - RPGame - Stránka 2 Empty Re: DF - RPGame

Příspěvek  Omnius Sun Jul 31, 2011 12:09 pm

K Battle For Wesnoth je podle mě slušná komunita. Co jsem třeba hrál multiplayer, tak jsem neměl problém narazit na čechy. A navíc svým zpracováním i počeštěním je na tom z masového hlediska lepší než Dwarf Fortress.
Omnius
Omnius
rádce trpaslíků
rádce trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 27. 05. 10
Location : Věž Zmaru

http://fabulator.cz

Návrat nahoru Goto down

DF - RPGame - Stránka 2 Empty Re: DF - RPGame

Příspěvek  SirArag Sun Jul 31, 2011 1:53 pm

Pravda, ale stránky nemá tak jako tak. Proto by se někde lidi shromáždit mohli. Snad všechny české stránky o Wesnothu přestaly pracovat. Některé ani nezačaly. Narazil jsem i na několik fór, které ale někdy i několik měsíců nedostaly jediný příspěvek.

Například Wesnoth.kx.cz má nejnovější verzi ke stažení 1.4 nebo tak nějak. Co se týče stránek, chtěl bych přeložit nějaké pokročilejší taktiky a vysvětlit nějaké věci, které hráč pochytí třeba až někdy během hraní.
SirArag
SirArag
trpasličí mudrc
trpasličí mudrc

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 23. 05. 10
Age : 31
Location : Zlín

Návrat nahoru Goto down

DF - RPGame - Stránka 2 Empty Re: DF - RPGame

Příspěvek  SanDiego Mon Aug 01, 2011 11:43 pm

Omnius napsal:K Battle For Wesnoth je podle mě slušná komunita. Co jsem třeba hrál multiplayer, tak jsem neměl problém narazit na čechy. A navíc svým zpracováním i počeštěním je na tom z masového hlediska lepší než Dwarf Fortress.
Dwarf Fortress dost dobře nejde v našich podmínkách počeštit. Počeštit Dwarf Fortress by byl výkon srovnatelný s jejím vytvořením.
SanDiego
SanDiego
král trpaslíků
král trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 21. 05. 10
Age : 34
Location : http://hardmed.blogspot.com

http://salisaad.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

DF - RPGame - Stránka 2 Empty Re: DF - RPGame

Příspěvek  Omnius Tue Aug 09, 2011 8:36 pm

O vytvoření webu zabývající se wesnothem jsem přemýšlel, ale právě mě docela překvapilo, že všechny ty weby zanikly. Nevim jestli by se to rozjelo.
Omnius
Omnius
rádce trpaslíků
rádce trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 27. 05. 10
Location : Věž Zmaru

http://fabulator.cz

Návrat nahoru Goto down

DF - RPGame - Stránka 2 Empty Re: DF - RPGame

Příspěvek  SirArag Wed Aug 10, 2011 12:35 am

Už mám pár článků. Uvidím co se mi s tím podaří udělat, ale problém většiny stránek a fór byl ten, že tam chodilo málo lidí.
Pokud ale bude Wesnoth na Majncraftu a bude tam na něj nějaký odkaz jako na DF (Teď s novým designem to ještě není tak docela hotové), myslím, že si toho pár lidí všimne a určitě se najde někdo koho to chytne.
No a jelikož to nejspíš poběží na Wordpressu, o články by nemusela být nouze.

Stejně tak lidé, kteří hrají Wesnoth a narazí na české stránky, se určitě porozhlédnou i po DF a Minecraftu.
SirArag
SirArag
trpasličí mudrc
trpasličí mudrc

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 23. 05. 10
Age : 31
Location : Zlín

Návrat nahoru Goto down

DF - RPGame - Stránka 2 Empty Re: DF - RPGame

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru