DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

invalidní trpaslík?

2 posters

Goto down

invalidní trpaslík? Empty invalidní trpaslík?

Příspěvek  Peasy Fri Sep 17, 2010 9:06 am

Ahoj,

Měl bych malý dotaz ohledně invalidity trpaslíků. Poslal jsem své čtyři legendární kopáče vykopat vodní příkop v nestabilní zemině a samozřejmě se část příkopu sesunula, výsledek dva mrtvý a dva zraněný, kteří se zdárně dostali do špitálu kde jim bylo poskytnuto lékařské ošetření. Jeden ze zraněných se po dvou sezonách zvedl a šel dokopat příkop, kde po dokopání umřel na infekci. Říkám si nevadí, mám ještě jednoho, který se snad uzdraví. Po roce odpočívání jsem se rozhodl zkontrolovat jak se mu daří a zjitiíl jsem tohle: Trpaslík je ve very happy náladě, má odřenou ruku, nepotřebuje žádné další ošetření, jen v health statusu má napsáno "ability to stand loss". Proto se nabízí dotaz, uzdraví se kompletně aby mohl zase fungovat? nebo mu mám změnit povolání na vyžírka?, vyrobil jsem mu dokonce 2 masterpiece berle, ale ani se nehnul.

Případně poraďte jak se ho zbavit, ale cave-in zavrhuji, protože bych si zničil svůj krásný špitál s vodopádem a s výhledem na legendary dinning room.

Díky

Peasy
rádce trpaslíků
rádce trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 03. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

invalidní trpaslík? Empty Re: invalidní trpaslík?

Příspěvek  Omnius Fri Sep 17, 2010 9:35 pm

Léčení trpaslíků a zvláště pak jejich nohou je stále zabugované takže se ti jen tak nezvedne.

Aby jsi provedl eutanázii, tak zruš všechny postele v nemocnici, udělej novou nemocniční zónu na příhodném místě, kde umístíš jednu postel a oni tam nebohého trpaslíka odnesou. Zde může umřít způsobem dle tvého výběru. Nebo další řešení - zavři ho v nemocnici společně s nějakým mazlíčkem (Nejlépe s pěkně deprimovaným goblinem ze tvé cely).
Omnius
Omnius
rádce trpaslíků
rádce trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 27. 05. 10
Location : Věž Zmaru

http://fabulator.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru