DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Další propracované/komplexní hry

+7
play3r
Harrier
SanDiego
ugraugra
Omnius
Valerius
Chrono741
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Další propracované/komplexní hry - Stránka 2 Empty Re: Další propracované/komplexní hry

Příspěvek  njssdfu Thu Sep 23, 2010 5:45 pm

SirArag napsal:Teda lidi, znova jste mně navnadili k instalaci warcraftu Very Happy
Někde tady mám dokonce i originálku (Ani jsem ji nemusel kupovat..spolužáka to tak nějak přestalo bavit tak mi ji prostě dal Very Happy)
A slavte, znova rozjíždím novou pevnost takže oficiálně oznamuji svůj návrat na toto fórum s tím, že určitě přidám pokračování Dávných legend (pokud se vám to líbilo..škoda, že nejde přidat anketa Very Happy)

joj urcite pridaj. ja stale kontorlujem ci nahodou nieco nove nie je. este par dielov daj. dik

njssdfu
zkušený trpaslík
zkušený trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 09. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Další propracované/komplexní hry - Stránka 2 Empty Re: Další propracované/komplexní hry

Příspěvek  Valerius Sat Oct 02, 2010 11:34 am

SirArag napsal:Teda lidi, znova jste mně navnadili k instalaci warcraftu Very Happy
Někde tady mám dokonce i originálku (Ani jsem ji nemusel kupovat..spolužáka to tak nějak přestalo bavit tak mi ji prostě dal Very Happy)
A slavte, znova rozjíždím novou pevnost takže oficiálně oznamuji svůj návrat na toto fórum s tím, že určitě přidám pokračování Dávných legend (pokud se vám to líbilo..škoda, že nejde přidat anketa Very Happy)

Anketa zde pridat lze, je to vzdy na konci stranky pri vytvareni noveho tematu. Mohlo by to jit i pres edit uz zalozeneho tematu, pokud ti to nepujde, napis mi pm s pozadavky na volby a kam ji chces soupnout a ja ti ji vytvorim Wink
Valerius
Valerius
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 242
Join date : 20. 05. 10
Age : 39

http://www.3dgrafik.kvalitne.cz

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru