DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berserk, tantrum, hospital

3 posters

Goto down

Berserk, tantrum, hospital Empty Berserk, tantrum, hospital

Příspěvek  Samgarr Thu Oct 14, 2010 10:08 pm

Zdar,
nejak z niceho nic mi zacal jeden trpaslik "beserkrit" a po par minutach zacali litat tantrumy po cely pevnosti, myslel jsem ze pomuze sheriff ale nez jsem mu stihl vybudovat zazemi(office, jail..) tak ho beserk umlatil:( Jak mam ty beserkry zastavit?
V souvislosti s tim jsem postavil Hospital, naucil trpaslika prislusny profese, vybavil Hospital bednama, obvazama, surgery table...a ten parchant furt idluje a vedle nej krvacej trpaslici, co s tim? Diky za rady!
Samgarr
Samgarr
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 10. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Berserk, tantrum, hospital Empty Re: Berserk, tantrum, hospital

Příspěvek  Peasy Fri Oct 15, 2010 10:07 am

Hoj, ošetření proběhne když zraněný trpaslík provádí činnost "rest", takže musíš mít ve špitále volnou postel a počkat až zraněného někdo donese nebo až se doplazí sám. Při tantrum spiral se můžeš akorát tak modlit, aby bersekři umřeli žízní a zbyl ti aspoň jeden trpaslík. Nejlepší by bylo jednoho normálního trpaslíka zazdít ke skladu s jídlem a chlastem a počkat jak se to vyvrbí Smile

Peasy
rádce trpaslíků
rádce trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 03. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Berserk, tantrum, hospital Empty Re: Berserk, tantrum, hospital

Příspěvek  Mortipede Fri Oct 15, 2010 4:45 pm

tantrumy to je jako zombie virus, má to jeden, za chvíly další a ty jen doufáš že se to nepřenese na ostatní protože berserk druhýmu rozbil postel, skříně a nos Very Happy
Mortipede
Mortipede
rádce trpaslíků
rádce trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 23. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Berserk, tantrum, hospital Empty Re: Berserk, tantrum, hospital

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru