Nalada trpasliku

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Nalada trpasliku

Příspěvek  deckardek za Tue Jun 08, 2010 3:02 pm

Jak se da zvysovat nalada trpasliku? Da se nekde zjistit, co zasadniho jim chybi? Stavim, stavim, prubezne sleduju jak se maj a najednou jednomu hrabne, svlikne se, zacne litat po pevnosti, prestane jist a pit a zdechne. Vidi ho jinej a jebne mu taky, atd. A ja nikde nenasel, co ho tak nasralo. Da se vubec takovej zesilenej trpos jeste zachranit? Nemocnice, psycholog, koupit mu na jednu noc slapku? Very Happy.
A druhy dotaz, jak se da omezit priliv migrantu. V .ini jsem nastavil population cap 20 a za dva roky jsem jich tam mel 25, takze to nejak neklaplo. Nebo je to tak ze mi k tem sedmi zakladnim pribude jeste 20?

deckardek
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 9

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Nalada trpasliku

Příspěvek  SanDiego za Tue Jun 08, 2010 4:09 pm

No, musíš jim dávat co mají rádi - nechodit ven, dobré jídlo, hodně chlastu, vlastní vybavenou ložnici, vyzdobené chodby, LEGENDÁRNÍ JÍDELNU, vodopády... Cvok se zachránit nedá. A imigranti se dají jedině postřílet.
SanDiego
král trpaslíků
král trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 209

Zobrazit informace o autorovi http://salisaad.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Semtex za Tue Jun 08, 2010 6:00 pm

S počtom trpajzlov omedzeným v ini je nejaký problém - mal som nastavené 10, nazbieralo sa ich 23, teraz mám 30 a je ich už 39... To počítanie je trochu divné, ale typujem, že pri 20 sa ich postupne nazbiera okolo 30-40. Dobrú správu predstavuje hláška v zmysle, že "V tejto sezóne pevnosť nepritiahla žiadnych prisťahovalcov."
EDIT - práve som dostal očakávanú hlášku "The fortress attracted no migrants this season." (hnedý text)

EDIT2 - vydržalo mi to päť sezón, potom sa narodilo dievčatko (40) - a dovalilo 29 darmožráčov vrátane 4 noble. Crying or Very sad
Semtex
zkušený trpaslík
zkušený trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 27

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: