DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odstranění cizích workshopů

Goto down

Odstranění cizích workshopů Empty Odstranění cizích workshopů

Příspěvek  Pepek Mon Dec 10, 2012 11:24 am

Zdravím!

Měl jsem malou kolonii trpaslíků a s nimi jsem tak experimentoval a osvojoval si počátky hraní. Postavil jsme si nějaké workshopy a další blbinky a pak jsem kolonii rozpustil. Dal jsem si novou hru s novýma trpaslíkama a nastěhoval jsem se do jeskyně po předchozí kolonii. A mám teď problém s odstraněním těch starých workshopů po předchozích nájemnících. Vyrábět tam nemůžu, je u nich napsáno forbidden, a když u nich nastavím remove building, tak na to moji trpoši kašlou. Tak se chci zeptat, jestli se dají nějak zprovoznit, abych v nich mohl vyrábět, nebo jestli je nějaký fígl, jak je odtranit, nebo jestli mi tam budou strašit do nekonečna.

Dík za odpověď

Pepek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Odstranění cizích workshopů Empty Re: Odstranění cizích workshopů

Příspěvek  Peasy Mon Dec 10, 2012 4:28 pm

Jak říkáš budovy jsou forbidden, musísš je reclaimnout (d-b-c), víceménně všechno co zbylo po tvé dřívější kolonii je forbidden. Omlouvám se za ty poangličtěný názvy, ale nevím jak to popsat česky Smile.

Peasy
rádce trpaslíků
rádce trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 03. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Odstranění cizích workshopů Empty Re: Odstranění cizích workshopů

Příspěvek  Pepek Mon Dec 10, 2012 6:13 pm

Zrovna jsem pročítal forum a někde hluboko jsem našel topic, kde v podstatě radili stejnou věc, jako ty. Díky

Pepek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Odstranění cizích workshopů Empty Re: Odstranění cizích workshopů

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru