DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Průvodce začátky pro trpaslíčata (aneb kam kutnout při tvorbě tvrze) (CZ)

3 posters

Goto down

Průvodce začátky pro trpaslíčata (aneb kam kutnout při tvorbě tvrze) (CZ) Empty Průvodce začátky pro trpaslíčata (aneb kam kutnout při tvorbě tvrze) (CZ)

Příspěvek  adagoran Tue May 25, 2010 10:33 pm

Tak mne tak dnes napadlo, že by nemusel být špatný nápad vytvořit téma, kde by Ti zkušenější z Vás mohli nám začátečníkům načrtnout Vaše začátky při kutání nové tvrze. Velmi by mne zajímalo čím začínáte? Jakou squadru trpošů si berete do začátku, jaké předměty.. Mohli by jste například ukázat nějaké screeny Vašich počátečních výtvorů. Zkrátka jak postupoujete při budování nové DWARF FORTRESS

adagoran
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 20. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Průvodce začátky pro trpaslíčata (aneb kam kutnout při tvorbě tvrze) (CZ) Empty Re: Průvodce začátky pro trpaslíčata (aneb kam kutnout při tvorbě tvrze) (CZ)

Příspěvek  ugraugra Wed May 26, 2010 3:05 pm

Já beru klasiku - 2x miner, woodcuter, carpenter, mason, 2x grower (jeden s brewer skillem). Z předmětů beru hodně plump helmets, nějaký lana a kočky+psy (na maso Laughing ).

Ze začátku udělám v nějaké rozumné vzdálenosti od vchodu (kvůli pozdějším bezpečnostním opatřením) schodiště vedoucí hluboko dolů. Jedno patro je celé skladiště, jedno patro pro workshopy, někde blízko vchodu dávám dočasnou jídelnu a meeting place (později udělám lepší) + místnost pro armádu. Úplně dole jsou ložnice kde má každej trp svojí vlastní postel.
ugraugra
ugraugra
rádce trpaslíků
rádce trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 21. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Průvodce začátky pro trpaslíčata (aneb kam kutnout při tvorbě tvrze) (CZ) Empty Re: Průvodce začátky pro trpaslíčata (aneb kam kutnout při tvorbě tvrze) (CZ)

Příspěvek  SanDiego Wed May 26, 2010 3:12 pm

No, já v poslední době jedu bez příprav (tedy Play now!), jelikož to v posledních verzích je dobrý setup. První věc je prokopat se do první jeskyně, tam odizolovat bezpečnou zónu (chvíli trvá) a zůstat. Kašlat na vagony, jediné úzké schodiště vedoucí na povrch ještě zajistit poklopem a jedem.
SanDiego
SanDiego
král trpaslíků
král trpaslíků

Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 21. 05. 10
Age : 33
Location : http://hardmed.blogspot.com

http://salisaad.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Průvodce začátky pro trpaslíčata (aneb kam kutnout při tvorbě tvrze) (CZ) Empty Re: Průvodce začátky pro trpaslíčata (aneb kam kutnout při tvorbě tvrze) (CZ)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru