Pluginy do vlastního minecraft serveru přes hamachi

Goto down

Pluginy do vlastního minecraft serveru přes hamachi Empty Pluginy do vlastního minecraft serveru přes hamachi

Příspěvek  Skorpion12 za Mon Oct 24, 2011 7:04 pm

Ahoj vytvořil jsem si vlastni server vše mi šlo i ostatní lidi se mi tam mohly připojit ale jakmine jsem chtěl dát na server pluginy tak mi to napsalo toto : Plugin(s) faild to load: spc_WorldEdit.class Please refer to installation instuctions. Prosim poraďte co mam uďelat aby mi to šlo dat ty pluginy do toho serveru

Díki_Škorpion12 Sad Sad Sad Sad Sad

Skorpion12
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 5

Návrat nahoru Goto down

Pluginy do vlastního minecraft serveru přes hamachi Empty Re: Pluginy do vlastního minecraft serveru přes hamachi

Příspěvek  SirArag za Wed Nov 09, 2011 1:18 pm

Pokud používáš Bukkit tak máš asi zastaralou verzi Bukkitu nebo WorldEditu. Ono totiž WorldEdit.jar stačí jen stáhnout do složky "plugins", pak by všechno mělo jet správně pokud se v tom nehrabeš.

Na normální server bez Bukkitu jsem se nikdy dát pluginy nesnažil takže to nevím, ale mám pocit, že většina (nebo možná všechny) pluginů s normálním serverem nefungují.
SirArag
SirArag
trpasličí mudrc
trpasličí mudrc

Poèet pøíspìvkù : 118

Návrat nahoru Goto down

Pluginy do vlastního minecraft serveru přes hamachi Empty Díki.

Příspěvek  Skorpion12 za Sat Nov 12, 2011 11:23 am

Díki us mi to de.

Skorpion12
trpaslík
trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 5

Návrat nahoru Goto down

Pluginy do vlastního minecraft serveru přes hamachi Empty Re: Pluginy do vlastního minecraft serveru přes hamachi

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: