DWARF FORTRESS & MINECRAFT CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

4 posters

Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  Pulec Sun Nov 21, 2010 1:35 pm

Na df.majncraft je zatím mrtvo, nebyl cas napsat ani nejake lehke info a ani na nejake slusne hrani, naposled sem skoncil pred mesicem kdyz se mi mezi sebou pozabijela ctvrtka trpajzlu a vypadalo to zle. Ale tesil sem se videt ten prvni totalni loose.

Hodne sem pouzival dwarf therapist a sledoval sem kdo s kym jake ma vztahy a podle toho rozmistoval mistnosti pak uz bylo takove to vzacne sziti s temi pohybujicimi se ctverecky, at uz ascii smajlici nebo neco malovaneho v graphic packech.

Herni dobu jsem mel pod 10h, ve hre mi ubehlo asi tak 3 roky, myslim ze sem hodne pauzoval a jeste se ucil s video tutorialu.
Po 2h aktivinich hodinach peclivyho sledovani jestli jsou vsichni happy jsem mel pak chut nekde o tom napsat takovy report.
Pritom jeste udelat par screenshotu, pridat trochu fantazie a mohlo by z toho byt pekne cteni.

df.majncraft bezi na wordpressu a zatim jsem zkousel rozjet nejakou registraci na nevim jeste jake pravo, ale acc by stacil na pridavani prispevku do rubriky deniky, par jedincum kteri by chteli psat i nejake novinky nebo dalsi veci by meli lepsi prava atd.
Cim vic lidi web dela tim je lepsi imho.

Meli by jste nekdo zajem neco napsat, nebo jeste lepe napsat neco vic nez deniky? Zatim me napadla nejaka sekce o programech jako dwarf therapist, scriptovani na mouse fortress, 3d vizualizace a asi hlavne nejaky navod pro hloupejsi a linejsi a treba jeste vysvetlivky co tam ta vsechna anglictina znamena. A urcite je misto na spoustu dalsich napadu.
Pulec
Pulec
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 15. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Re: Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  Valerius Mon Nov 22, 2010 11:59 pm

Byl bych moc rad kdyby se tu nekdo ochotny nasel. Nestydte se, napiste par clanku o DF a podporte tak ceskou komunitu!

btw je tu par schopnych pisalku, vim o vas Smile
Valerius
Valerius
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 242
Join date : 20. 05. 10
Age : 39

http://www.3dgrafik.kvalitne.cz

Návrat nahoru Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Re: Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  SirArag Thu Nov 25, 2010 9:04 pm

*Schovávám se v davu a doufám, že nemyslí mně*
Všechny vás bedlivě sleduju Shocked
SirArag
SirArag
trpasličí mudrc
trpasličí mudrc

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 23. 05. 10
Age : 31
Location : Zlín

Návrat nahoru Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Re: Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  Valerius Fri Nov 26, 2010 10:40 am

SirArag napsal:*Schovávám se v davu a doufám, že nemyslí mně*
Všechny vás bedlivě sleduju Shocked

ano, jsi jeden z mych horkych favoritu Twisted Evil
Valerius
Valerius
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 242
Join date : 20. 05. 10
Age : 39

http://www.3dgrafik.kvalitne.cz

Návrat nahoru Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Re: Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  SirArag Fri Nov 26, 2010 4:48 pm

Já? Favorit? Možná tak trabant *úmyslně mele nesmysly*

Pulec mi dal práva tak možná brzo něčím přispěju. Příští týden konečně budu mít zase čas.
Tento týden jsem byl na praxi. Za minulý měsíc jsem dostal nepředstavitelné peníze...TISÍCOVKU! (pravda, byl jsem tam jen 4 dny Very Happy)
SirArag
SirArag
trpasličí mudrc
trpasličí mudrc

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 23. 05. 10
Age : 31
Location : Zlín

Návrat nahoru Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Re: Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  Valerius Fri Nov 26, 2010 10:06 pm

Tak to je super ze se to trochu pohne.
Valerius
Valerius
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 242
Join date : 20. 05. 10
Age : 39

http://www.3dgrafik.kvalitne.cz

Návrat nahoru Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Re: Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  Pulec Tue Dec 14, 2010 2:49 pm

Už je tam rozjetá registrace, snad funkční, nikdo ji moc ještě netestoval. Uživatelé mají práva přidávat příspěvky do všech kategorií i přístup ke galerii kde můžou do novinek nebo článků přidávat obrázky uložené na stránkách. Pokud mají nápad na dobrou novinku, šup tam s ní. Ale hlavně by to mělo být o denících, tzv. návod a příběh v pevnosti v jednom. Dnes tam snad napíšu první jaro v nějakém světe aby bylo jasno co si asi představuji.
Pulec
Pulec
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 15. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Re: Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  Pulec Thu Jan 06, 2011 11:40 pm

Pořád jsem neměl čas si sednout a rozjet nějakou slušnou fortress a napsat nějaký "template" deník jak si to představuji.
Jak často hrajete? Chtělo by se vám vůbec do nějakého deníku?
Pulec
Pulec
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 15. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Re: Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  SirArag Fri Jan 07, 2011 9:54 pm

Uh, minecraft mi úplně sežral všechen čas vyhrazený pro trpaslíky. Víc mně baví kopat tunely než sledovat jak jsou kopány. Ale určitě se do toho zase někdy pustím. Jen nevím kdy.
SirArag
SirArag
trpasličí mudrc
trpasličí mudrc

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 23. 05. 10
Age : 31
Location : Zlín

Návrat nahoru Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Re: Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  Valerius Sun Jan 09, 2011 5:36 pm

Jojo, minecraft je pekelne navykovej, ale stale vidim vetsi potencial v DF. Momentalne mam taky spis cas a chut kopat tunely a stavet si pevnosti sam Smile
Valerius
Valerius
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 242
Join date : 20. 05. 10
Age : 39

http://www.3dgrafik.kvalitne.cz

Návrat nahoru Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Re: Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  Erik Linbeast Mon Jan 10, 2011 5:50 pm

Sakra, to zní lákavě... Kde se to dá sehnat? Very Happy

Erik Linbeast
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 13. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Re: Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  Pulec Mon Jan 10, 2011 7:04 pm

Erik Linbeast napsal:Sakra, to zní lákavě... Kde se to dá sehnat? Very Happy

Myslis psani tech deniku nebo Minecraft?
Pravdepodobne to druhe ze
vlez si do Minecraft Sekce
a tam najdes majncraft.cz Smile
Pulec
Pulec
legendární trpaslík
legendární trpaslík

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 15. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Re: Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  SirArag Wed Jan 12, 2011 8:00 pm

No on se dal jednoduše poslat přímo odkaz na Majncraft, když zdejší Minecraft fórum je úplně mrtvé Very Happy
SirArag
SirArag
trpasličí mudrc
trpasličí mudrc

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 23. 05. 10
Age : 31
Location : Zlín

Návrat nahoru Goto down

Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz Empty Re: Dwarf Fortress deníky na df.majncraft.cz

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru